dost_site dost_site
Dost Site Anasayfası
dost_site
dost_site dost_site
dost_site
dost_site

Birisi güzel bir söz söylüyorsa bu, dinleyenin dinlemesinden, anlamasından ileri gelir.
                                      Mevlana 


dost_site
Dost Site Anasayfası ayrac Hakkımızda ayrac Yazılar ayrac Forum ayrac İletişim
 
 

Spiritüel Mesaj Kanalları ve Kaynaklar

YAZICI DOSTU


           Spiritüel Mesaj Kanallarına ait bilgiler ile bu alandaki kaynakların tanıtımlarını sunuyoruz. Türkçe ve İngilizce olan web sitelerinin çok kısa içeriklerini de bulacaksınız.


KIRMIZI ÇEMBERwww.kirmizicember.org 
Tobias’ın Geoffrey Hope kanalıyla gelen mesajlarının, Fevziye hanım tarafından tercüme edilip yayınlandığı site.


ANADOLU IŞIĞIwww.bilgelik.com 
“Ceylan Kanalı” olarak adlandırılan varlıklar tarafından gönderilen kanal mesajlarının yayınlandığı bir site. Sitede ayrıca Işık Yazan’ın verdiği ücretsiz seminerler üzerine bilgileri bulabilirsiniz.


KIRMIZI ÇEMBER YAHOO GROUPgroups.yahoo.com/group/kirmizicember


KRYON TÜRKİYE YAHOO GROUPgroups.yahoo.com/group/kryonturkiye


SONSUZLUK ÖTESİwww.sonsuzlukotesi.com  


KIRAELwww.kirael.com 
Üstat Kirael’in Fred Sterling kanalıyla mesajlarının ücretsiz olarak yayınlandığı bir site. Ayrıca siteden -genellikle her pazartesi yapılan- canlı celseleri dinleyebilir, ruhsal gelişiminiz için faydalı birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.


CRIMSON CIRCLEwww.crimsoncircle.com 
Tobias’ın Geoffrey kanalıyla gelen mesajlarının ve ses kayıtlarının ücretsiz olarak yayınlandığı, canlı celselere internet üzerinden katılabileceğiniz, dünya ışık işçilerinin buluştuğu noktalardan biri.


THE GROUPwww.lightworker.com 
Kendilerine “The Group” adını veren bir grup varlığın Steve Rother kanalıyla Işık Feneri adı altında aylık mesajlarının ücretsiz olarak yayınlandığı ve diğer spiritüel yazıları içeren ve yine dünya ışıkelçilerinin bir araya geldiği bir site.


KRYONwww.kryon.com 
Manyetik Hizmetten Kryon, hayatımızın nasıl değiştiğini açıklamaya ve insan deneyimini onurlandırmaya devam ediyor. Bu sitede Lee Carroll kanalıyla gelen Kryon’un mesajlarını, mesellerini ve düzenlenen celseler, toplantılar ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.


QUANTUM AWAKENINGwww.thequantumawakening.com 
Meryem Ana, Sananda, Işık Konseyleri gibi birçok varlığa kanallık yapan ünlü spiritüalist yazar Gillian MacBeth-Louthan’ın sitesi. Buradan mesajları ve Gillian’ın yazılarını içeren aylık haber postası, Kuantum Uyanışı’na ulaşabilirsiniz.


STARQUESTwww.ronnastar.com 
Başmelek Mikail’in Ronna Herman kanalıyla gelen mesajlarının yayınlandığı, melekler ile ilgili pek çok kaynağa ulaşabileceğiniz bir site.


BAŞMELEK ARIELwww.isaacariel.com 
Başmelek Ariel’in Isaac George kanalıyla gelen mesajlarının yayınlandığı bir site.


AKAŞA YAYINLARIwww.akasa.com.tr 
Bizlere çok önemli ve güzel kaynaklar sunan Akaşa Yayınevinin web sitesi. Sitede yayınlanmış ve hazırlanan kitaplar üzerine bilgiler bulabilir, online alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Solara’nın aylık mesajlarının Semra Ayanbaşı tarafından yapılan çevirileri de yayınlanmaktadır.


DHARMA YAYINEVİwww.dharma.com.tr 
Dharma Yayınevinin, yayınladığı kitaplar ile ilgili bilgilerin bulunduğu, spiritüel makalelere ulaşabileceğiniz ve ayrıca online alışveriş yapabileceğiniz sitesi.


02.02.2007 
 
 
 
 
Sigarayı bırakmaya hazırlanırken beynin yapısı değişiyor
Geçtiğimiz aylarda Duke Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapılan bir araştırmada, sigarayı bırakabilen tiryakilerin bu başarılarında beyin donanımlarının payı olabileceği anlaşıldı.

Küresel Isınma varsa kışlar neden bu kadar soğuk geçiyor?
Dünya’nın iklimi günden güne ısınırken Amerika Birleşik Devletleri’nin ardı ardına dört dondurucu kış yaşaması, küresel ısınmayla ilgili çelişkileri ortaya çıkardı.

Dünyanın en büyük radyo teleskopu Çin’de şekillenmeye başladı
Çin’in Guizhou bölgesinde kurulan ve yarım kilometre çapındaki devasa radyo teleskopa çok sayıda yansıtıcı üçgen çelik panel yerleştirildi. Tamamlandığında bu dev çanakta toplam 4.400 panel yer alacak.

BİYOLOJİK BİLGİSAYAR KEŞFEDİLDİ, SIRADA BİYOLOJİK İNTERNET VAR
Stanford’dan bir araştırma grubu, yaşayan bir hücrenin içinde çalışabilecek, hastalıkları teşhis edip toksik tehlikelere karşı alarm verebilecek biyolojik bir bilgisayar geliştirdi. Bu bilgisayar yeri gelince tehlikeli veya işe yaramayan hücreleri yok edebilme özelliğine de sahip.

KELEBEKLER YOKSA SAĞLIK DA YOK
Türkiye'nin Kelebekleri Doğa Rehberi kitabının yazarı Ahmet Baytaş, Türkiye'deki Kelebeklerin Kırmızı Listesi adlı kitap için bakın neler yazmış...

ÇÖLDE BİNLERCE MOR KÜRE BULUNDU
ABD'nin Arizona eyaletinde bulunan Tuscon şehrinde esrarengiz mor küreler bulundu.

GELECEĞİN YÜZEN ŞEHİRLERİ: LILYPADS
Gerçekten yüzen şehirlere ihtiyaç var mı? 21.yüzyılın başlarında, etkilerini her geçen gün daha fazla hissettiğimiz küresel ısınma...

KEDİ TOLDO SAHİBİNİN MEZARINA HEDİYE TAŞIYOR
İtalya’da sahibinin ölümünün ardından mezarının yerini keşfeden Toldo adlı kedi bir yıldır her gün mezarlığın yolunu tutuyor, sahibine hediyeler götürüyor.

YUNUSLAR İNSANLARA HEDİYE VERİYOR
Bir grup biyolog yunuslarla ilgili bir süredir araştırma yapıyordu. Araştırmanın sonuçları şaşkınlık uyandırıcı... Avustralya'nın Tangalooma Adası sahilinde yapılan araştırmada yunusların insanlara hediye getirdikleri ortaya çıktı.

SİİRT’TE PARANORMAL YANGIN OLAYLARI
Siirt'te yaşayan Toprak ailesinin oturduğu evdeki eşyaların 4 ayda yaklaşık 300 defa yandığı iddia edildi. Yaşananlar nedeniyle aile 4 kez ev değiştirmek zorunda kaldı. Kameralar önünde alev alan halı ve evin bir kısmı korkuya neden oldu. A.A. 23 Aralık. 2012
 
 
 
Anasayfa | Hakkımızda | Yazılar | Forum | Ziyaretçi Defteri | Linkler | İletişim
Son Güncelleme: 12 Mayıs 2018 Cumartesi Bu Sitenin Web Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Hazırlanmıştır...